POCZTA
Producenci
Dane kontaktowe

Osmo Solution
ul. Kościuszki 29
42-500 Będzin
woj. śląskie


mail: biuro@osmosolution.pl

Bycie świadomym konsumentem to podejmowanie odpowiedzialnych decyzji zakupowych. Choć zjawisko to kojarzymy przede wszystkim z produktami żywnościowymi czy do pielęgnacji, jako eksperci od systemów uzdatniania wody dostrzegamy to także w sektorze, którym się zajmujemy. Liczba klientów pragnących na co dzień mieć dostęp do czystej, pozbawionej zanieczyszczeń i potencjalnie groźnych substancji wody, nieustannie rośnie. Jednym zaś z rozwiązań, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem, są filtry jonizujące. Czym są, jakie korzyści płyną z korzystania z nich i czy warto w nie inwestować?

Woda jonizowana, czyli jaka?

Zacznijmy od tego, że jonizowanej wodzie przypisuje się wiele prozdrowotnych właściwości. Część specjalistów zwraca uwagę na to, że pijąc ją szybciej i lepiej nawadniamy organizm. Woda alkaliczna posiada także lepsze walory smakowe, choć te odczucia mogą być jednak subiektywne i nie każdy może zapatrywać się na ten aspekt tak samo. Uważa się także, że regularne picie wody jonizowanej pomaga w oczyszczaniu organizmu i usuwaniu toksyn. Kolejną właściwością alkalicznej wody jest skuteczna neutralizacja wolnych rodników.

Filtry jonizujące wodę w sklepie internetowym

Jak otrzymuje się wodę alkaliczną? Żeby cieszyć się jej zaletami, niezbędny jest jonizator. Jest to urządzenie, które w procesie elektrolizy oddziela z cząsteczek wody związki zasadowe od kwasowych. W ten sposób pH wody zostaje podniesione, a domownicy mogą cieszyć się wspomnianymi zaletami napoju.

W naszym sklepie internetowym klienci znajdą kilka jonizatorów marki Fitaqua. Jest to rodzime przedsiębiorstwo, które od ponad 30 lat dostarcza rozwiązań z zakresu filtracji i systemów uzdatniania wody. Produkty marki znajdują się w wielu domach naszych klientów, którzy cenią je za jakość i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oraz składania zamówień online. Z chęcią opowiemy więcej o naszych produktach, a w razie konieczności, służymy fachową poradą. Jesteśmy ekspertami od czystej wody i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem z klientami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl