POCZTA
Producenci
Dane kontaktowe

Osmo Solution
ul. Kościuszki 29
42-500 Będzin
woj. śląskie


mail: biuro@osmosolution.pl

Niektórzy z nas pamiętają ją z dzieciństwa. Lekko gazowana woda z automatów z aparatem do saturacji była domeną czasów peerelowskich. Dzisiaj saturatory wracają do łask w odświeżonej wersji pod postacią designerskich urządzeń, które każdy może mieć we własnym domu. W naszym sklepie internetowym znajdziecie modele, dzięki którym przygotujecie pyszne bąbelkowe napoje. Są to urządzenia cenionych marek takich jak Philips i Gus-Up.

Saturator do wody gazowanej

W skład proponowanych zestawów wchodzą urządzenia, wymienne naboje z dwutlenkiem węgla i butelki wielokrotnego użytku. Żeby swobodnie korzystać ze sprzętu wystarczy wlać wodę, nacisnąć przycisk – kilka sekund później możecie cieszyć się gazowanym napojem. Urządzenia są bezprzewodowe, dzięki czemu unikniecie plątaniny kabli, a przy okazji będziecie odczuwać większy komfort w trakcie korzystania z proponowanego rozwiązania.

Kolejnym udogodnieniem w przypadku saturatorów z naszego sklepu, jest możliwość stopniowania nasycenia wody dwutlenkiem węgla. Oznacza to, że w zależności od preferencji możemy uzyskać wodę delikatnie, średnio lub mocno gazowaną. Dzięki dystrybutorowi domowemu możemy szybo i bezproblemowo przygotować pyszną lemoniadę, oranżadę oraz wiele innych napojów. Gazowana woda w wersji solo natomiast świetnie ugasi pragnienie i będzie idealna na przykład w trakcie upałów.

Piękny wygląd i trwałość

Uwagę zwraca nowoczesny design urządzeń, które będą pięknie wyglądać w każdej kuchni. Produkty wykonane są z nierdzewnej stali, która jest nie tylko elegancka, ale wydłuża żywotność artykułów i ułatwia czyszczenie. Łatwe w obsłudze saturatory do wody gazowanej posiadają kompaktową konstrukcję i nie zajmują wiele miejsca. Możecie ich używać w kuchni, ale i biurze. Będą też niezastąpione w trakcie wyjazdów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem poszczególnych modeli, które – jak zawsze, znajdziecie na naszej stronie internetowej. Nie wiecie na jakie urządzenie się zdecydować? Skontaktujcie się z nami. Nasi pracownicy służą fachową poradą i chętnie pomogą Wam wybrać właściwe rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl